Velmistr

 

J.J. Don Francisco de Borbon Graf von Hardenberg

František de Borbon Graf von Hardenberg, narozený 21. ledna 1979, je členem řádu sv. Lazara od svých 12 let. Ve věku 30 let byl jmenován koadjutorem a členem Velké magistrální rady. V srpnu 2017 byl po smrti svého strýce Dona Carlose
Geredy de Borbón, Marqués de Almazán, jmenován jako dočasný velmistr. 
Don Francisco je syn Francisco de Borbon a Escasany, 5. vévody ze Sevilly a princezny
Beatrice hraběnky z Hardenbergu a Fürstenbergu. Studoval na  universitě Barry v Miami na Floridě v letech 1997 až 2001. 
Pracoval jako manažer a sportovní ředitel různých sportů a v roce 2005 se stal členem Fédération Internationale de Football Association (FIFA) a v té době nejmladšíAgent FIFA. 
Francisco je zakladatelem a nejdůležitějším partnerem různých obchodních společností.
V roce 2016 byl jmenován řídícím partnerem společností Neftan Co, globálního finančního institutu, který se specializuje na obchod a logistiku. Je také partnerem a členem společnosti Aeris Trading LLC, New York City, veřejně obchodovaná společnost s aktivy z dolu. 
Od roku 2012 je členem společnosti Young Global G8 a získal cenu Laurel Platinum v září 2014 pro podnikatele roku ve Španělsku.

 

 

 

Z Lazariánského Reunionu

Nejnovější číslo časopisu Reunion – 2019/04

 

Novinky

Rádi bychom vás srdečně pozvali na historicky první samostatný koncert třídy zobcových fléten Konzervatoře Jana Deyla, který se uskuteční formou benefičního večera v katedrálním chrámu sv. Vavřince na pražském Petříně v pondělí 17. června od 19:00. Výtěžek z dobrovolného vstupného bude využit na podporu Oddělení paliativní péče Nemocnice milosrdných sester sv. Karla Boromejského, která se nachází hned pod Petřínem.